Portál elektronických učebnic pro základní a střední školy

Nápověda

Registrace a přihlašování

Registrace je proces, ve kterém je potřeba zadat kontaktní údaje (jméno, příjmení a školu), Váš přihlašovací e-mail a heslo, abyste získali přístup k elektronickým učebnicím z našeho katalogu a mohli si je zakoupit.

Přístup k portálu je povolen následně po přihlášení se v pravém horním rohu obrazovky pod Vašimi přihlašovacími údaji (e-mail a heslo).  

Nákup pomocí kuponu

Přístup k elektronickým učebnicím na portálu www.iklett.cz je možný po přihlášení se a objednání vybraných licencí (přístupu k učebnicím), v sekci "Katalog učebnic". Aktivace přístupu nastane po připsání Vaší platby na náš účet a následném uplatnění přístupového kupónu (v rámci nové registrace nebo po přihlášení se na stránky iklett.cz).

Zakoupený kupón Vám umožňuje přístup k vybraným učebnicím z našeho katalogu.

Postup je snadný:

  1. Vytvořte si účet v sekci „REGISTRACE“ (vyplňte všechna uvedená pole a odešlete).
  2. Přihlaste se v pravém horním rohu (e-mail a heslo).
  3. Klikněte na možnost „Nákup pomocí kupónu“ na levé straně a do prázdného pole vložte číslo Vašeho kupónu. Potvrďte.
  4. Otevřete sekci „Moje učebnice“.
  5. Přístup k učebnicím je povolen, můžete s nimi začít pracovat. Zvolte si učebnici a využijte panel nástrojů, který je umístěn ve spodní části stránky učebnice.

Předchozí registrace na e-lili.cz

Pokud jste již registrováni na naši internetové stránce www.e-lili.cz, můžete použít existující přihlašovací email a heslo.

Postup je snadný:

  1. Přihlaste se v pravém horním rohu (e-mail a heslo).
  2. Klikněte na možnost „Nákup pomocí kupónu“ na levé straně a do prázdného pole vložte číslo Vašeho kupónu. Potvrďte.
  3. Otevřete sekci „Moje učebnice“.
  4. Přístup k učebnicím je povolen, můžete s nimi začít pracovat. Zvolte si učebnici a využijte panel nástrojů, který je umístěn ve spodní části stránky učebnice.
VÍTEJTE

Jsme rádi, že jste navštívili webové stránky www.iklett.cz s elektronickými učebnici Klett nakladatelství. Elektronické učebnice umožňují názornější, přitažlivější a pohodlnější výuku a navíc poskytují funkce, které tištěné knihy nemohou nabídnout.

POŽADAVKY NA PRÁCI S UČEBNICEMI Proto, abyste mohli využít všechny funkce elektronických učebnic, je vyžadován počítač nebo interaktivní tabule s aktivním připojením k internetu. Učebnice lze promítat také přes projektor na plátno, nicméně zde samozřejmě nelze použít aktivní ovládání na promítací ploše.
Platba za elektronické učebnice

Po přihlášení lze přistoupit k nákupu elektronických učebnic. V sekci katalog učebnic vyberte titul, o který máte zájem, klikněte přímo na obrázek obálky učebnice. V otevřeném okně zvolte koupit knihu (učitelskou nebo studentskou licenci) a postupte do nákupního košíku. Dále se řiďte instrukcemi na obrazovce.

Licence

Elektronické učebnice jsou přístupné pouze po zaplacení příslušné licence. Jedna licence je platná 12, 14 nebo 24 měsíců (vzhledem k vybrané učebnici) a vztahuje se na jednu IP adresu. Počet souběžně připojených žáků či učitelů v jedné třídě v jednom momentu není nijak omezen, pokud máte počítače napojeny na společný server. Platí se formou předplatného na jeden, dva nebo tři roky dle Vašeho uvážení.

Registrace a přihlášení

Pro registraci klikněte na tlačítko registrace, vyplňte formulář za fyzickou nebo právnickou osobu a odešlete jej. Na Vaši e-mailovou adresu bude automaticky odeslán potvrzovací email s Vašimi přihlašovacími údaji. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo chcete-li, aby Vás registračním procesem provedl pracovník Klett nakladatelství, obraťte se na Nikolu Kakáčovou.

Telefon: 233 084 110
E-mail: info@klett.cz

Napište nám 4 + 4 = Odeslat
KLETT.CZ
Adresa: Průmyslová 1472/11
102 00 Praha 10 – Hostivař
Telefon: +420 233 084 110
Fax: +420 233 084 115